проект13 (частина перша)

Опис:13\3\39
локація: Кам'янець-Подільський
Початок: 1 листопада о 9:00
Закінчення:3 листопада о 13:00

якщо підсумовувати проект і говорити про якість організації та те який меседж мав би бути основним то це буде щось на зразок: НІДЛЯКОГО — причомувсеоднимсловом. якось так.
причому усі помилки законcервовані словом крапка.
характеритикапроект13:
приходь
читай
слухай
дивись
виражай
вражай
сприймай
   
ЙДИ ЗА ЦИФРОЮ 13 — все! більше нічого.
склали програмку — для чого — для кого — НІДЛЯКОГО.
хтось запитував — хтось відповідав:
«ну так скажи: організація культурних заходів у соціокультурномупросторі АРТСХОВИЩЕ в рамках проект13, незрозумілого формату і якості літерурного заходу який хтос називає мінілітфестиваль але то не так, то створення спільного простору для реалізації спонтанних ідей, во. але з мінімальною програмою заходів» — якось так, з якимись такими помилками.
проект13 це:
"інкубаці́йний пері́од — проміжок часу між моментом зараження і появою перших симптомів інфекційного захворювання/ це прихований період хвороби: людина вже заражена, але хвороба себе ще не проявила".


 
ні!
хвороба себе проявила.
вона зафіксована. вона розбита на фрагменти.
все що відбувалось мало мету.
отримувало ритм.
кідрук не розумів куди зникають організатори і що відбувається. дає питання — а відповіді немає. формування його моделі поведінки фіксується на відео. було завдання — показати як він буде поводитись. стримався не послав усіх НАХ**. витримав. гра на виліт продовжується.
КвадратМалєвіча продовжується. хто його пам.ятає? — НІХТО. ні! хтось таки його пам.ятає. хто його може згадати. НІХТО — бо його не було.
А потім хтось пише:

так бреше ж він — бреше — бо модель його поведінки не відповідала усьому безконцептуальному концепту проект13. ось в чому суть: суть без суті.


Діма Романець (співорганізатор проект13 у Кам'янці-Подільському): Хаос під назвою «13»

Проект «13» планувався як подія закрита та утаємничена. Відбутись мав на рівні квесту, коли люди отримують інструкції та повинні їх виконати.
Реалізувати всі плани організаторам проекту не вдалося. Частина заходів не відбулась. 
А схильність до надмірного вживання алкоголю деяких учасників проекту зменшила якість виконання поставлених завдань. Тому важливо в подальшому обмежувати учасників у кількості вживання алкоголю. Та більше уваги приділяти контролю та вказівкам учасників. Проведення проекту, безумовно, є цінним досвідом, який дозволяє переосмислити організаційні недопрацювання. 
Однак деякі учасники показали себе добре у виконанні поставлених інструкцій. Значить команда людей, що нічого не питаючи поїде/виконає/вразить/зачитає/викладуться на максимум/будуть на грані емоційного зриву. Але робитимуть, бо так потрібно. Для чого і кого ніколи не буде відомо чи зрозуміло. Як не як в кожного свої погляди на всі ці речі. Свої стимули.
Та все ж, проведення проекту «13» дало зрозуміти, що формат події – є цікавим, як для самих учасників, так і для публіки, та може якісно реалізуватися в подальшому.
Головне, що ми це все фіксували – реакції/думки/емоції. Хаос (термін, що максимально характеризує більшу частину того всього, що було на «13») закінчився, але дав багато корисної інформації. 
Коли деструктив набув піку існування, все змінилось. Приїхав Кідрук. Як він казав, на його роботу – «продавати себе» (звісно в доброму розумінні цього всього). Мабуть тому все змінилось, бо серйозність Кідрука вплинула. Отож, «Твердиня» тепер презентована і в Кам’янці. Всі хто потрапив на презентацію задоволені. Дехто приходив двічі. 
Проект «13» відбувся – пора працювати над помилками.

 

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте